O nas - .:Dark Massage Salon - Salon masażu w ciemności Fundacji Keja:.

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

O nas

„Gdy zabraknie Zdrowia, Mądrość nie jest w stanie się ujawnić,
Sztuka nie może być barwna, Siła
zastosowana,
Bogactwo staje się bezużyteczne, a rozum bezsilny…”

Masaż jest jednym z najdoskonalszych kosmetyków i najstarszych leków.
Pomaga się odprężyć, wyciszyć i uwolnić od bólu i stresu. Dzięki energii jaką nam daje jesteśmy w stanie lepiej znieść trudy dnia codziennego.
W cichym, spokojnym i pięknym zakątku Gdańska, wśród licznej zieleni, z dala od zgiełku i ciągłego pośpiechu powstał Dark Massage Salon
Salon Masażu w Ciemności Fundacji „Keja” - miejsce stworzone po to by nieść zdrowie, piękno, relaks i harmonię.
Nasz salon powstał po to, aby w przyjazny i przystępny sposób promować zdrowie i piękno. Pragniemy pokazać Państwu, że dobry masaż jest tak samo ważny dla zdrowia jak n. p. prawidłowa dieta.

W kameralnej atmosferze, przy dźwiękach muzyki i blasku świec, poprzez profesjonalne masaże w aromatycznych nutach zapachów odrodzimy Państwa ciało i zmysły.
Dark Massage Salon oferuje Państwu magiczną podróż do świata zdrowia, relaksu i pełnego odprężenia. Ta mieszcząca się w sercu Gdańska oaza spokoju zapewni Państwu zdrowie, dobre samopoczucie, ukojenie w nerwach i relaksację.
Nasz salon masażu proponuje niezwykłe doznania, które poprawią Państwa zdrowie, samopoczucie i wygląd.
Jedną z naszych życiowych pasji jest masaż, dodatkową naszą zaletą jest to, że jesteśmy niewidomi. Korzystając z tak zwanej kompensacji zmysłów, nasz dotyk jest szczególnie wyczulony, pozwala nam to lepiej odnaleźć napięcia mięśniowe i przyczynić się do ich rozluźnienia.
Dark Massage Salon składa się z trzech gabinetów, które są pejzażem naszego dotyku. Każdy gabinet urządzony jest w innej kolorystyce, odpowiednio do wykonywanych w nim zabiegów.
To, co nas szczególnie wyróżnia, to wysoki poziom usług, zagwarantowany przez profesjonalizm masażystów i ekskluzywne wnętrza, ale także ceny dostępne dla każdego.
Zgodnie z przyświecającą nam maksymą, postaramy się Państwa wyleczyć lub zrelaksować, korzystając z zalet, właściwości leczniczych i energii płynącej z różnego typu masaży.
Zapraszamy serdecznie!


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego