Masaż odchudzający - .:Dark Massage Salon - Salon masażu w ciemności Fundacji Keja:.

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Masaż odchudzający

Oferta masaże

Jest jedną z podstawowych metod w terapii nadwagi. Wykonywany jest w o  parciu o całościowy masaż leczniczy, łącząc w sobie techniki masażu klasycznego i techniki łącznotkankowe. Polega na intensywnym masowaniu, co umożliwia spalanie zbędnego tłuszczu, wyszczupla sylwetkę a także wpływa na znikanie cellulitu. Działa ujędrniająco na ciało. Modelując sylwetkę, stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających, a zarazem ma działanie rewitalizujące.
Masaż ten zapobiega powstawaniu fałdów skórnych, ujędrnia skórę, ułatwia odprowadzanie nadmiaru wody, zabezpiecza przed nadmiarem luźnej skóry po odchudzaniu, przyspiesza jej regenerację;
Równie skuteczną metodą walki z nadwagą jest drenaż limfatyczny. Ten rodzaj masażu stymuluje układ limfatyczny, powodując udrożnienie limfy, oddziałuje na skórę i tkanki głębiej położone; usprawnia zaopatrzenie tkanek i narządów w krew, powodując lepsze ich odżywianie i dotlenienie; przyspiesza odprowadzenie limfy skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy. Równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.
Czas zabiegu:
- masaż całego ciała 60 min.
- masaż wybranych segmentów ok. 30 min.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego